Кожному, навіть старанному працівникові, потрібне перезавантаження. Викид адреналіну і незабутні емоції після фізичного навантаження змушують по-новому дивитися на звичні речі. Ризик і драйв знаходять відбиття і в професійній сфері команди AsstrA.
Для Максима Раскопіна, співробітника відділу залізничних перевезень, скейтбординг став частиною звичного способу життя. У 2006 році побачив, як катаються однолітки, й аматорське хобі затягнуло на десяток років тренувань. Спочатку давалося важко, і першому трюку навчився тільки через місяць. Через пару років почав їздити на змагання, періодично виграючи призи – колеса і підшипники.
Максим Раскопін
«15 років тому в Москві скейтбординг зароджувався, тому замість звичної інфраструктури тренувалися на міських локаціях. Місто відразу представляється як один тренувальний майданчик із перешкодами різної складності, – розповідає Максим Раскопін. – Скейтбординг вчить зосереджуватися на моменті катання. Як у плаванні концентруєшся на правильному диханні, гребку, так само і тут – правильний "клік", стрибок і приземлення. Попри трирічну перерву в катанні, трюки стали вдаватися впевненіше. Зараз допомагаю дітям і підліткам, разом розучуємо нові комбінації. Бачу щире щастя, яке заряджає і мене. У гарну погоду з задоволенням доїжджаю на роботу на дошці».
Наталя Раткевіч, експедитор відділу Франція, після ролика Bison Race захотіла випробувати на собі складність найекстремальніших перегонів з перешкодами в Європі. Приїхала брати участь в командних перегонах і "ледве доповзла до фінішу". Вогонь, перенесення важких предметів, бруд, рукоходи тоді здавалися чистим божевіллям. Сьогодні, щоб тримати форму, тренування проходять цілий рік: навесні та влітку по 4-5 разів на тиждень, восени та взимку від 3 до 5 разів в залах з обважнювачами.
Наталя Раткевіч
«На фініш прибігла в грязі, синцях і саднах. Попри страшну втому, переповнювали емоції та дивне відчуття легкості. Впевнено заявила, що приїду ще раз. Почала тренуватися і незабаром бігати особисті старти, – коментує Наталія. – Часто доводиться долати не тільки фізичні бар'єри, а й емоційні: страх впасти, зірватися, неправильно стрибнути та вдаритися. Цього року підкорилися серйозні перешкоди, і як результат, друге місце на дистанції SPRINT в змаганнях серед жінок 18-29 років».
Антон Хоменко, юрист відділу врегулювання вантажних претензій, переконаний, що життя у води тягне до водних подорожей. Починалася історія із катання на надувному весловому човні та моторному боті. Після отримання прав на моторне судно, захотілося більшого – вітрильного спорту.
Антон Хоменко
«Яхтинг відволікає і перемикає, тому виходить повноцінно відпочити. Щоб залишатися у формі, займаюся у вихідні 2-3 рази на місяць. На час аматорських регат беру відпустку і поринаю у незабутню подорож. Після виснажливих перегонів, командної роботи та позаштатних ситуацій заряджаєшся драйвом перемоги, – ділиться спогадами Антон Хоменко. – Вражає рівень розвиток яхтингу за кордоном. Взяти човен у чартер за кордоном легко так само як і взяти на прокат авто. Знадобляться тільки гроші і хороша морська практика ».
Яскраві та живі емоції, подолання себе і шокотерапия спонукають проходити нові випробування і перемагати внутрішні страхи. Бажання зайнятися альпінізмом з'явилося у Антона Макарова, фахівця з продажу AsstrA, після поїздки на Кавказ. Альпінізм дає сили та розуміння себе самого. Надихають люди, які ставлять рекорди й ті, хто, попри фізичні обмеження, йде в гори до кінця.
Антон Макаров
«Регулярно відвідую школи альпінізму в Москві, які організовують тренінги та розповідають докладніше про цей спорт. Перед плануванням маршруту виробилася звичка – перевіряти, де буде "ванна". Як правило, це гірські річки та озера, а також тала вода з льодовика, – ділиться Антон Макаров. – Як би не було важко по життю, в горах складніше. Тому після чергового вдалого повернення розумію, що кожна поставлена мета досяжна».