• CREATED BY PEOPLE
  POWERED BY TECHNOLOGY

  В епоху автоматизації люди залишаються рушійною силою розвитку.
  Завдяки використанню передових технологій експерти групи компаній AsstrA діють ефективніше
  та пропонують унікальні рішення для досягнення бізнес-цілей клієнтів та постачальників.
  Логістичні послуги AsstrA created by people and powered by technology.

НОВИНИ КОМПАНІЇ

AsstrA Vilnius отримала сертифікат

AsstrA Vilnius, литовське відділення міжнародної логістичної компанії AsstrA-Associated Traffic AG, було відзначено сертифікатом "Зелені кілометри" за 2023 рік, виданим компанією LTG Cargo. Нагорода підтверджує кроки AsstrA щодо скорочення вуглецевого сліду за допомогою використання інтермодальних залізничних рішень.


За оцінками екологів, на логістичну галузь припадає 10-15% глобальних викидів еквівалентів вуглекислого газу (CO2e). Протягом 2023 року стратегічне партнерство AsstrA з LTG Cargo допомогло скоротити викиди CO2e на 330 тонн, що еквівалентно 134 олімпійським басейнам.


Сертифікат "Зелені кілометри" підкреслює екологічні переваги інтермодальних вантажоперевезень, особливо при використанні залізничного транспорту для далеких перевезень. Цей метод пропонує комплексне рішення, поєднуючи безпеку та екологічність залізниці з мобільністю автомобільних перевезень для доставок останньої милі.


"Ми постійно працюємо над досягненням цілей у сфері сталого розвитку, розробляємо та пропонуємо клієнтам відповідні рішення, і велика честь отримати підтвердження цього сертифікатом. Залізничні перевезення AsstrA представляють собою екологічну альтернативу, забезпечуючи значне скорочення викидів CO2 при доставці товарів на великі відстані", - ділиться Миколас Токаренко, керівник регіональних продажів AsstrA в Литві.

AsstrA Associated Traffic AG вірить у розвиток практик сталого розвитку в логістичній галузі та розглядає нагороду як стимул для подальших інновацій.

 

Зі США в Таїланд: AsstrA IPL успішно доставила негабаритні глушники для нафтопереробної галузі

Підрозділ IPL компанії AsstrA Associated Traffic AG у Х'юстоні, що спеціалізується на доставці складних і термінових вантажів, завершив ще одну складну доставку. Негабаритний проєкт включав перевезення 7 глушників для нафтопереробного заводу з США в Таїланд.

Глушники загальною вагою 22 232 кг доставили з Х'юстона в аеропорт Далласа, після чого організували авіаперевезення з Далласа до Бангкока. Основна складність полягала у габаритах вантажу, потрібно було доставити 2 глушники розміром 355x330x275 см кожен, 2 по 246x246x275 см, 1 - 240x147x200 см, 1 - 190x115x90 см, 1 – 200x105x55 см

 Незважаючи на терміновість і особливості вантажу негабаритного розміру, транспортування завершили вчасно, без будь-яких затримок чи інцидентів.

"У AsstrA IPL Х'юстон ми щиро пишаємося командою експертів, які здатні впоратися з логістичними викликами оперативно та ефективно", - заявила Керрі Стаб, менеджер з проектів у х'юстонському офісі AsstrA. "Цей успішний досвід є підтвердженням професіоналізму, знань та прихильності нашої команди надавати винятковий сервіс, бути надійним партнером для наших клієнтів. AIPL надає комерційні рішення для авіаперевезень вантажів негабаритних розмірів, що, безсумнівно, є завданням підвищеної складності. Команда AsstrA розглядає такі проєкти не як проблему, а як можливість допомогти клієнту".

 Для отримання додаткової інформації про AsstrA IPL Х'юстон та можливих послугах, відвідайте asstra.us

Сезон постачання добрив з AsstrA

Весна —  активний сезон постачання добрив, які відіграють важливу роль у сільському господарстві та забезпеченні врожайності. Попит на залізничні перевезення добрив з Узбекистану та Казахстану до Європи стабільно зростає у зв'язку з потребами аграрних гравців.

Основні переваги залізничного транспорту для перевезення добрив - це передбачуваний час доставки та оптимальна вартість при великих обсягах вантажу. Залізничні вагони вміщають від 66 до 68 тонн у одному вагоні.

Дані логістичної компанії AsstrA підтверджують зростання перевезень добрив залізницею. Тільки за останній квартал відправлено більше 300 вагонів з заводів у Казахстані. Селітра та Аммофос - найбільш затребувані типи добрив, які доставляє команда AsstrA з Казахстану до Європи.


Найбільшим попитом при експорті з Узбекистану користуються карбамід, селітра, сода, NPK (азотно-фосфорно-калійні добрива), та калійні добрива.

Серед популярних напрямків для залізничних перевезень добрив виділяються маршрути з Казахстану до Латвії, Литви та Польщі.

При перевезеннях з Узбекистану здійснюється транспортування великих обсягів до порту Поті в Грузії та Балтійські порти, де добрива перевантажують на морські судна для доставки клієнтам.

Компанія AsstrA надає повний спектр послуг з залізничних перевезень добрив, включаючи доставку до станції з наданням вагона та оплатою тарифів на всьому шляху слідування залізницею.

Дмитро Гербер, керівник відділу залізничних перевезень СНД і Кавказу, зазначає: «Залізниця — надійний i ефективний спосіб транспортування добрив з Казахстану та Узбекистану до Європи. Ми постійно працюємо над покращенням логістичних рішень, щоб забезпечити ефективне та надійне транспортування добрив, відповідаючи найвищим стандартам якості та безпеки».


Для розрахунку вартості залізничного перевезення звертайтеся до експертів AsstrA:
rail.cis@asstra.com

Чому нас обирають:

Вже більше 25 років AsstrA є надійним Партнером на ринку логістичних та транспортних послуг. Ми пропонуємо комплексний сервіс, що включає здійснення міжнародних перевезень різними видами транспорту, імпортно-експортний супровід, консолідацію, митне оформлення і страхування вантажу.

 • ГЕОГРАФІЯ КРАЇН
 • КОМПЛЕКСНІ ПОСЛУГИ
 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
 • РОБОТА З ПРОФЕСІОНАЛАМИ
 • СВІТОВІ СТАНДАРТИ РОБОТИ
 • НАДІЙНІСТЬ
 • СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

AsstrA

ASSTRA в цифрах
Понад 25 років роботи, 141 500 перевезень щорічно, більш ніж 1 000 співробітників
РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ
Ознайомтесь з нашими найцікавішими проектами
ГАРАНТ ЯКОСТІ
Ми завжди гарантуємо високий рівень якості та сервіс
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Ознайомтесь з нашими сертифікатами та відгуками Клієнтів

ASSTRA - ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

Митні послуги
Митні послуги
Пріоритетне обслуговування завдяки сертифікату АЕО.
Консалтинг
Консалтинг
Оптимізація витрат та зниження ризиків у сфері ЗЕД.

ЗАПИТ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ

Компанiя AsstrA приймає для перевезення вантажi вiд 1 паллети та/або понад 500 кг Для транспортування товарів до 500 кг використовуємо авiадоставку, або радимо скористатися нашими послугами организацiї перевезень збірних вантажів. Компанія AsstrA не займається перевезенням особистих речей.

*Звертаємо увагу, що компанія AsstrA-Associated Traffic AG не працює з фізичними особами та приватними підприємцями.
Додаткові послуги
Вид зв'язку